Výroba a stavba krbů

Žádný zdroj tepla nenahradí teplo od praskajícího ohně. Již mnohokrát se každý z nás přesvědčil o hypnotickém kouzlu ohně, který nás nutí zastavit se a vnímat pouze magickou harmonii poskakujících plamenů, které přinášejí do naší duše klid a pohodu.

Naším cílem je přinést tuto pohodu do vašich domovů a jen proto jsme spoutali magickou sílu ohně. Dopřejte si kouzelnou atmosféru klidu a tepla strávenou v příjemném prostředí svého domova.

Krb 1

Nabízíme vám

Výběr materiálu je na vás

  • konglomerovaný kámen (umělý pískovec)
  • přírodní pískovec
  • mramor
  • žáruvzdorné izolační desky
  • žula
  • pálené šamotové cihličky
  • dřevěné doplňky

Zároveň vám můžeme zajistit dodávku krbových vložek a příslušenství.

Krby si můžete postavit svépomocí nebo vám můžeme zrealizovat kompletní dodávkou na klíč včetně případného rozvodu vzduchu.

Typové krbové stavebnice

Při navrhování typových krbových stavebnic klademe důraz na kvalitu a zároveň cenovou dostupnost. Cenu se nám podařilo snížit díky novému technologickému způsobu při zpracování kamene.

Dalším naším cílem bylo zkrátit čas potřebný k montáži, což umožňuje jednoduchá konstrukce a snadná montáž jednotlivých dílů stavebnice. Díky tomu se výrazně snižují náklady vynaložené na specializované řemeslníky, kteří stavbu provádějí.

Zvládnete to hravě sami

Jednoduchost konstrukce a snadná montáž jednotlivých částí typových obestaveb umožňuje stavbu svépomocí, což potvrzuje řada spokojených zákazníků, kteří stavbu zvládli bez větších problémů.

Veškeré krbové stavebnice jsme schopni přizpůsobit na vaše již zakoupené krbové vložky nebo vám můžeme stavebnici dodat zároveň s krbovou vložkou a dalším příslušenstvím potřebným k montáži krbu (antikorové odkouření, výdechové mřížky, izolační desky, sopouch atd.).

Máte speciální přání? Není problém, krbovou stavebnici dokážeme atypicky upravit podle vašich požadavků.

Krby, grily, udírny

Posezení u zahradního krbu s rodinou či přáteli je příjemným programem letních večerů. Praskající oheň, vůně grilované pochoutky a k tomu pohled na pěkný krb je tím pravým gastronomickým zážitkem. Abyste si tento zážitek mohli užít i vy, připravili jsme pro vás nabídku zahradních krbů.

Naším cílem bylo vytvořit nabídku cenově dostupných a kvalitních zahradních krbů, venkovních udíren a grilů. Důraz klademe také na snadnou montáž svépomocí a příjemný vzhled.

Nabízíme vám zároveň možnost vyrobit jakýkoliv atypický zahradní krb, venkovní udírnu nebo gril přesně podle vašich požadavků.

Rádi vám poskytneme všeobecné a technické informace a vypracujeme pro vás technickou dokumentaci i cenovou nabídku. Zkrátka jsme tu pro vás, neváhejte se na nás obrátit.