Zahradní doplňky

Sochy nás obklopují již po staletí. Kolem některých projdeme bez povšimnutí, jiné mají náš obdiv, některé jsou národním dědictvím státu, jiné v rukou soukromých sběratelů. Naše sochy jsou cenově dostupné, proto je můžete mít i vy.

Vhodně zvolené zahradní doplňky dokáží povznést každou obyčejnou zahradu na jedinečnou. Naším cílem je, aby tuto proměnu u vás vytvořily naše zahradní dekorace a zkrášlily vám tak prostředí určené k vaší relaxaci, odpočinku, reprezentaci před přáteli i kolemjdoucími a především aby vyvolaly váš dobrý pocit z vytvořeného díla.

Naše kamenictví zhotovuje širokou škálu výrobků, specializujeme se na výrobu prvků zahradní architektury a zahradní dekorace.

 Foto

Vyberte si ozdobu své zahrady

Materiál

Zahradní doplňky vyrábíme z románského cementu. Finální úpravu si můžete zvolit okrovou v imitaci přírodního pískovce, patinovaný povrch, který dodává historický vzhled, nebo bílou barvu. Výhodou je, že dekorace mohou být celoročně venku. Zároveň je můžete umístit také do interiéru, kde se také stanou obdivovanou a příjemnou dekorací.

Dárek z kamene vydrží navěky 

Zahradní doplňky jsou také zajímavým dárkem pro vaše blízké, ať již k výročí, životnímu jubileu, ke svatbě, pro děti nebo jen tak pro radost.

Na přání vám rádi vypracujeme návrhy atypických prvků, cenovou nabídku a následnou realizaci, kontaktujte nás.