Balustrády

Hledáte pro svůj dům nebo jiný objekt zábradlí, ale chcete něco výjimečného? Ozdobte ho balustrádou. Jedná se o ozdobné zábradlí, tvořené z jednotlivých segmentů. Nejčastěji používané jsou balustrádové kuželky, balustrádové sloupky, balustrádová madla a balustrádové trnože.

Balustráda

Nabízíme

Volba materiálu je na vás

K výrobě balustrád nejčastěji používáme konglomerovaný kámen (umělý pískovec), který imituje pískovec přírodní. Při stejných technologických vlastnostech a vzhledu, téměř nerozeznatelného od pískovce pravého, získáváte balustrády za podstatně nižších finančních nákladů.

V nabídce máme také balustrády v bílé barvě, které jsou vyrobené bez příměsi barevných pigmentů a následně jsou ještě povrchově natřené bílou barvou.

Pro náročnější požadavky zákazníků nabízíme zhotovení balustrád z přírodního pískovce nebo z různých druhů mramoru.

Rekonstrukce a opravy starých historických balustrád

Vyrábíme repliky ze stejného materiálu, ze kterého byly původně vyrobené, nebo tyto materiály po domluvě s památkáři nahrazujeme vizuálně podobným materiálem, umělým kamenem.

Díky tomu vám můžeme zajistit velkou úsporu finančních nákladů v desítkách až stovkách tisíc korun, přičemž výsledný efekt splňuje požadavky památkářů i investorů a není patrné poznat, že se jedná o repliku.

Ukázka námi realizovaných oprav a rekonstrukcí balustrád k nahlédnutí ZDE.

Vyrobíme vám také jakoukoliv atypickou balustrádu podle vašich požadavků a nabízíme možnost montáže na klíč.

Důraz klademe na kvalitu a zároveň cenovou dostupnost, přesvědčte se a kontaktujte nás.